KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846059
nr 1384 6059
Yngve Gamlin
(1926-1995), Sverige
Oljemålning, Stol vid fönster. Signerad, daterad -40. Olja på pannå, 66x24, yttermått inklusive ram: 81x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:22:16
10/3 17:39:42
Yngve Gamlin
Läs mer om Yngve Gamlin